Výuka německého jazyka

Někdo se pro výuku německého jazyka rozhodne dobrovolně, jiného k tomu donutí okolnosti. Obvykle to bývá zaměstnavatel, který potřebuje, aby byl člověk schopen komunikovat v cizím jazyce. V tomto případě bývá výuka německého jazyka pro řadu lidí nutným zlem. Musí to tak ale být?

Výuka německého jazyka Vás může bavit!

Lidé, kteří přicházejí do jazykové školy, mají často strach, že už jim výuka němčiny nepůjde tak dobře, jako když byli ve škole. Často se stydí mluvit, protože se bojí, že když udělají chybu, tak se před ostatními studenty shodí. Pokud také patříte k tomuto typu lidí, pak stojí za úvahu, jestli by pro Vás nebyla lepší individuální výuka německého jazyka. Je sice o něco dražší, ale budete mít jistotu, že s Vámi bude vyučující postupovat tempem, které Vám bude vyhovovat a Vy snáze ztratíte komunikační zábrany, když budete mluvit pouze s vyučujícím, bez přítomnosti dalších lidí.

Skupinová výuka německého jazyka ve firmách

Někomu naopak individuální výuka německého jazyka příliš nevyhovuje. Potřebuje mít srovnání a ostatní studenti pro něj jsou motivací. Skupinové kurz němčiny organizujeme ve firmách.

Výhodou skupinových kurzů je, že v tom nejste sami. Velmi brzy zjistíte, že i ostatní studenti dělají chyby, nebo třeba mají problémy s učením nových slovíček. Jestliže vyučující přizpůsobí výuku věku, zájmům i potřebám dané skupiny, může být skupinová výuka němčiny zábavná, dokonce si v kurzu můžete udělat nové přátele.

Výuka německého jazyka přes internet

Díky internetu už za jazykovými kurzy nemusíte nikam docházet. Jazyková škola Berlitz připravila interaktivní on-line výuku německého jazyka, při které doslova nemusíte vytáhnout paty z domova. Můžete se tak zúčastnit výuky třeba i na služební cestě.