Výuka němčiny pro firmy

firemní kurzy němčinyChcete nabídnout svým zaměstnancům jako benefit kurzy němčiny? Potřebuje se management Vaší firmy zdokonalit v německé konverzaci nebo Vás zajímá obchodní němčina či jinak odborná němčina? Domluvit se německy s obchodním partnerem je dnes již nutnost.

Jazyková škola Berlitz nabízí individuální i skupinové lekce němčiny vedené zkušeným lektorem přímo v prostorách klientovy firmy a dvoudenní semináře obchodní němčiny zaměřené na zvolené téma.

Firemní kurzy němčiny šité na míru

Potřebujete, aby se Vaši zaměstnanci zdokonalili v obchodní němčině nebo v odborné němčině související s Vaším předmětem podnikání? Není problém! Přizpůsobíme lekce němčiny konkrétním požadavkům klienta tak, aby jeho zaměstnanci a manažeři dosáhli těch nejlepších výsledků v co nejkratší době.

Typy kurzů němčiny pro firmy

  • Firemní výuka němčiny ve skupinách

   Tento kurz němčiny je připraven pro zaměstnance, jejichž rozvrh se neustále mění. Proto je vhodný pro firmy, které potřebují, aby se jejich vedoucí zaměstnanci a zaměstnanci naučili německy nebo rozšířili slovní zasobu a zdokonalili se v konverzaci rychle a flexibilně.

   Počet hodin si stanovíte sami. Skupiny mají od 2 do 10 studentů. Rozvrh zcela přizpůsobíme Vašemu pracovnímu režimu. Učební plán je připraven na míru podle požadavků firmy pro každou konkrétní skupinu zvlášť. Výuka němčiny může probíhat u vás ve firmě nebo v jazykovém centru Berlitz v Praze.
   Více o firemních kurzech němčiny Berlitz »

 

Máte-li zájem o jazykové kurzy nebo firemní vzdělávání, neváhejte kontaktovat jazykovou školu Berlitz na telefonním čísle 273 136 015.