Soukromé kurzy němčiny

individuální kurzy němčinySoukromé lekce němčiny, kdy máte lektora němčiny celou hodinu jen pro sebe, umožňují dosahovat při studiu němčiny těch nejlepších výsledků.
Je jedno, zda se toužíte naučit německy kvůli cestování po německy mluvících zemích nebo potřebujete rozšířit německou slovní zásobu v konkrétním oboru, jazyková škola Berlitz připraví výuku němčiny ušitou na míru Vašim potřebám.
Je jen na vás, zda se rozhodnete pro výuku němčiny v jazykové škole, firemní kurzy němčiny, nebo zda dáte přednost online či telefonickým lekcím němčiny.

 • Intenzivní výuka němčiny
  Total Immersion®

  Naučte se německy již během 2 až 3 týdnů! Jazyková škola Berlitz nabízí nejefektivnější způsob, jak se rychle naučit německy. Kurzy němčiny Total Immersion® jsou zaměřené na německou konverzaci.
  Jazykové kurzy Total Immersion® »

 • Individuální výuka němčiny Premium

  Se soukromými lekcemi němčiny Premium se naučíte německy již během 12 týdnů. Tyto kurzy němčiny jsou navrženy pro ty, kteří mají každý týden pouze omezené množství času. Individuální učební plán a rozvrh zcela přizpůsobíme potřebám a možnostem klientů.
  Více na téma Individuální výuka němčiny Premium »

 • Individuální výuka němčiny Classic

  Díky individuální výuce němčiny Classic pocítíte první pokroky v německém jazyce již během 8 týdnů. Individuální výuka němčiny Classic je pro ty, kdo chtějí vidět výsledky brzy a studenty s omezeným množstvím času.
  Více na téma Individuální výuka němčiny Classic »

 

Chcete se dozvědět více o jazykových kurzech jazykové školy Berlitz?

Domluvte si osobní schůzku nebo nás kontaktujte prostřednictvím emailu nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.