Novinky

12 zář

vyuka nemcina clanek zari 2017 5 dnu za cenu 4Děti se vrací do školních lavic a i mnozí dospělí se připojí a po období dovolených se začnou opět vzdělávat a navštěvovat nejrůznější kurzy či se jinak osobně rozvíjet.

Čím dál více se stává běžné, že firmy investují do svých zaměstnanců a nabízejí jim interní vzdělávání nebo příspěvky na externí kurzy za účelem zvýšení kvalifikace pracovníků. Mezi časté typy kurzů patří jazykové kurzy.

Jazyková škola Berlitz má v oblasti jazykových služeb mnohaleté zkušenosti. Nabízíme kurzy více než 40 světových řečí. Mezi nejčastěji poptávané jazyky patří angličtina, němčina, francouzština, španělština, ale také ruština či italština.

více info
08 srp

vyuka nemcina clanek srpen 2017 nemcina summer immersionDo Německa či Rakouska je to z Česka blízko a léto je jako stvořené pro výlety a objevování nových míst. Znalost německého jazyka se vždy hodí, a to nejen pro případ cest k západním nebo jižním sousedům.

V létě mnohdy vládne v práci uvolněnější atmosféra, a proto může toto období poskytnout více času a energie do studia cizího jazyka, jako například němčiny. Rozšíření kvalifikace o nový jazyk nebo zvýšení stávající úrovně se v zaměstnání může vždy hodit.

více info
26 čec

clanek cervenec 2017 nemcina nemcina vyukaPrůmysl, obchod, spolehlivá a výkonná auta, lyžařská střediska, tradiční kroje, pivo, dobrá kuchyně podobná té české a další zajímavosti. To vše a mnohem víc charakterizuje naše německé a rakouské sousedy. A právě blízká geografická poloha je jedním z hlavních důvodů, proč je studium německého jazyka u nás oblíbené a hojně využívané. Znalost němčiny také často pomáhá lidem nalézt lepší pracovní uplatnění.

Jazykové kurzy němčiny v institutu Berlitz nabízí vysokou flexibilitu a jsou vždy přizpůsobeny potřebám a požadavkům studentů na intenzitu a časové rozložení. Začátečníci i pokročilí si mohou zvolit z celé škály od krátkodobých, intenzivních, prezenčních kurzů až po celoroční, online kurzy.

více info
11 květen

sleva na nemcinuOnline výuka němčiny je skvělou alternativou k prezenčním lekcím. Nemáte čas či chuť pravidelně navštěvovat jazykovou učebnu? Pak právě pro Vás jsou určeny online kurzy CyberTeachers Coach v jazykové škole Berlitz Praha.

více info