10 lekcí němčiny s kurzem Warm Up + 3 měsíce CyberTeachers Coach

on 17 duben 2017
Vytvořeno: 17 duben 2017

 

Ať už jsou Vaše důvody pro znalost němčiny jakékoliv, nyní je ten nejlepší čas začít s její intenzivní výukou.10 lekci nemciny a online kurz

V naší jazykové škole Vám nyní nabízíme vzdělávací kurz němčiny v podobě 10 prezenčních lekcí a jako bonus 3 měsíční online kurz CyberTeachers Coach. 

Jazykový kurz Warm Up

V rámci jazykového kurzu absolvujete 10 lekcí na Vámi zvolené téma. Lektor jazykového kurzu - rodilý mluvčí, jednotlivé lekce přizpůsobí plně na míru Vašim potřebám. Kurz Warm Up je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

Online jazykový kurz CyberTeachers Coach

Pokud se přihlásíte do jazykového kurzu Warm Up, jako bonus získáte zdarma 3 měsíční přístup do online jazykové platformy CyberTeachers Coach!

Díky online aplikaci CyberTeachers Coach můžete němčinu studovat odkudkoliv, ve kteroukoliv denní dobu. Online platforma zahrnuje interaktivní média podporujících studium, jakými jsou: e-maily, videa či podcasty spolu s 20 jazykovými nástroji: překladač, slovník, trenažér výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu atd. Po každé jazykové lekci obdržíte report, který Vám poskytne zpětnou vazbu a srovnání s ostatními účastníky stejného výukového programu.

Zaujal Vás kurz němčiny v Praze?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti. Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.

Zajímají Vás i ostatní jarní nabídky jazykové školy Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další informace.