15% sleva na individuální kurzy němčiny Berlitz

on 08 březen 2014
Vytvořeno: 30 listopad -0001

Využijte 15% slevu na individuální kurzy němčiny. Sleva se vztahuje na kurzy němčiny zakoupené mezi 1. 3. 2014 do 31. 5. 2014.

Chtěli byste se učit německy nebo byste své dosavadní znalosti němčiny chtěli prohloubit a vylepšit? Právě pro vás jsou vhodné soukromé kurzy němčiny u jazykové školy Berlitz.

Jazyková škola Berlitz nabízí tyto typy individuálních kurzů:

Total Immersion

Kurz němčiny zajišťující v co nejkratším čase rychlý pokrok. Během dvou až tří týdnů budete mít pro sebe dva rodilé mluvčí, kteří se Vám budou 100% věnovat a procvičovat s vámi potřebné pracovní i soukromé situace. Budete mluvit a myslet německy!

Individuální výuka němčiny Premium

Rychlý a efektivní kurz němčiny, který vám pomůže během max. tří měsíců dosáhout výborných výsledků. Individuální učební plán se pružně přizpůsobí vašim časovým možnostem (lekci můžete odložit do 14 hodin předchozího dne). Kurz němčiny je zaměřen na klíčová témata, která si vy sami zvolíte. V 60% času budete mluvit vy, nikoliv vyučující.

Individuální výuka němčiny Classic

6týdenní kurz němčiny, který vám pomůže rychle a efektivně postupovat ve výuce němčiny a v krátkém čase vidět první pokroky. Lekce Vám přizpůsobíme pokud jde o čas i témata.

Individuální výuka němčiny Express

Balíček individuální výuky němčiny, který trvá pouhé 3 týdny, během kterých se vám budou soukromě věnovat profesionální lektoři Berlitz. Termíny i klíčová témata zvolíme podle vašich konkrétních možností a potřeb.

Individuální výuka němčiny Sprint

1 týden, 45 vyučovacích hodin během kterých, se naučíte německy jako jiní za týdny a měsíce. Intenzivní a vysoce efektivní výuka němčiny vám umožní v krátkém čase zdokonalit vaše znalosti německého jazyka a pomůže vám se domluvit ve specifických situacích. Témata i vyučovací hodiny plánujeme podle vašich požadavků a možností.