Atraktivní nabídka online kurzů němčiny

on 15 únor 2017
Vytvořeno: 15 únor 2017

Ještě stále nemáte vybraný kurz němčiny? Nemůžete si dovolit chodit pravidelně na jazykové lekce?

Doba, kdy jste museli v přesně stanovenou dobu sedět v jazykové škole, pokud jste nechtěli zmeškat probíhající lekci, je naštěstí dávno pryč, alespoň v jazykové škole Berlitz Praha!

 

Aktraktivni nabidka online nemcinaTypy online kurzů

CyberTeachers Coach

Online výuka probíhá formou samostudia. Pomocí online platformy máte na výběr média podporujících studium, jakými jsou e-maily, videa či podcasty. V jednotlivých lekcích Vám bude také pomáhat 20 jazykových nástrojů, jako je slovník, překladač, generátor pro zapamatování slovní zásoby, nácvik výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu.

 

 

Nyní akční nabídka – studujte 3 měsíce s Cyberteachers Coach za 1.995,- Kč!

Virtuální učebna

Výuka německého jazyka probíhá ve virtuální třídě, kdy se v předem sjednaném čase spojíte s lektorem (rodilým mluvčím) přes internet. Výuka probíhá prostřednictvím metody Berlitz. Lekci si navíc můžete nahrát a poté znovu přehrát a zopakovat.  

Telefonické/Skype lekce

Jestliže chcete zvolit ještě jinou formu studia, máme pro Vás na výběr z telefonických kurzů nebo výuky prostřednictvím Skype. Lekce trvá 30 minut po předchozí online rezervaci. Během hovoru přes Skype máte k dispozici interaktivní tabuli pro sdílení dokumentů. Po každé lekci obdržíte zpětnou vazbu se zadáním pro Vaše další samostudium.

Kombinované studium

Kombinovaná výuka jazyků v sobě pojí výhody samostudia a prezenčních lekcí nebo online či telefonických lekcí. Jazykové lekce němčiny probíhají z jakéhokoliv místa ve Vámi zvoleném čase. Jednotlivé varianty studia naleznete v naší nabídce.

Zaujala Vás online výuka němčiny?

Kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás najdete na facebooku.

Zajímají Vás ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další zimní akce.