Chcete studovat v Německu?  Zdokonalte svou němčinu!

on 09 květen 2015
Vytvořeno: 08 květen 2015

Pro zdokonalení němčiny máte k dispozici hned několik typů kurzů. Online kurzy němčiny, němčina pro samouky online nebo individuální kurz němčiny v Praze. Vyberte pro vás nejlepší možnost!

Online kurzy němčiny

Jazyková škola Berlitz nabízí výuku němčiny online v několika variantách. Němčinu lze studovat v živé lekci
s rodilým mluvčím ve virtuální třídě. Tento způsob přináší maximum výhod. Nemusíte nikam dojíždět, vaše lekce němčiny přijde za vámi i s lektorem. Stačí se kdekoliv připojit na internet a přihlásit do virtuální třídy a lekce němčiny online začíná.

Němčinu můžete studovat online i jako samouk. Díky online platformě CyberTeachers® Coach procházíte týdenní lekce němčiny, které pravidelně obdržíte na svůj email, a pak už jen využíváte všech možností a jazykových nástrojů, abyste vypilovali svoji němčinu.

Tento kurz němčiny pro samouky lze doplnit o telefonické lekce němčiny s rodilým mluvčím. Konverzační hodiny po telefonu dodají vašemu samostatnému studiu říz a svoji mluvenou němčinu zdokonalíte efektivně a rychle.

Individuální kurz němčiny v Praze

Pro všechny, kteří chtějí navštěvovat individuální kurzy němčiny v Praze, máme hned dvě nabídky.

  • Za zvýhodněnou cenu 7.770,- Kč včetně DPH získáte 10 živých lekcí kurzu Warm Up.

  • 15% sleva na všechny individuální kurzy němčiny do konce května 2015.

Při individuální výuce němčiny vycházejí naši zkušení lektoři ze zásad výukové metody Berlitz Method®.
Na prvním místě je vždy student a jeho jazykové cíle. Proto maximálně přizpůsobujeme výukový program a naše lekce jsou cílené a upravené na míru.

Jestliže ještě nejste rozhodnuti, přijďte na ukázkovou lekci němčiny zdarma! Nakouknete metodě Berlitz® pod pokličku a o výběru kurzu se rozhodnete až poté. Máte-li dotazy ohledně demo lekce zdarma nebo výběru kurzu, kontaktujte prosím pobočku Berlitz® Praha.