Darujte k Vánocům prarodičům kurzy němčiny!

on 24 listopad 2014
Vytvořeno: 24 listopad 2014

Už nevíte, jaké dárky dávat prarodičům pod stromeček? Věnujte jit aktivní prožití dnů - jazykový kurz němčiny!

Němčina pro začátečníky

Možná se babička chtěla vždycky naučit neměcky, aby se domluvila ve Vídni při nákupech. Dědeček už základy má, ale chybí mu procvičovaní? Německá konverzace - to je základ výukové metody Berlitz Method®, ve které jde především o aktivní účast studujícího v hodině, kde se hovoří pouze německy. Lektorem je rodilý mluvčí, takže
o autenticitu projevu nemusíte mít strach. Přestože se v hodinách hovoří už od začátku německy, díky propracované výukové metodě se na kurzy němčiny mohou hlásit i úplní začátečníci.

Soukromé kurzy němčiny

V soukromých kurzech němčiny probíhá výuka ve dvou - lektor a studující. Nabídka kurzů je velmi široká: od velmi intenzivního kurzu Total Immersion po pozvolné studium němčiny v kurzu Premium. Vyberte kurz němčiny podle časových možností nebo podle dostupnosti jazykové školy v Praze.

Ukázková lekce zdarma

Pozvěte prarodiče na ukázkovou lekci němčiny zdarma. Na této ukázkové hodině se přesvědčíte, jak efektivně probíhá výuka metodou Berlitz a kurz němčiny můžete vybrat až po jejím absolvování. Využijte jedinečnou šanci získat demo lekci zdarma!

Němčina online

Pro všechny, kteří mají v oblibě moderní technologie a internet jim není cizí, je možnost učit se německy online. Tyto kurzy jsou dostupné odkudkoliv, kde je možnost připojení k internetu. Výuka němčiny po internetu umožňuje studium němčiny z pohodlí domova nebo z chalupy.

Němčina online je dostupná ve formě živých lekcí s lektorem, ve formě samostudia nebo jako samostudium
v kombinaci s telefonickými lekcemi.

Jazyková škola Berlitz

Kontaktujte prosím pobočku jazykové školy Berlitz a získejte všechny informace o výuce němčiny.