Darujte k Vánocům svým blízkým kurz němčiny v Berlitz!

on 17 říjen 2014
Vytvořeno: 17 říjen 2014

Přemýšlejte už teď o vánočních dárcích a zapomeňte na předvánoční stres. Udělejte někomu radost
s kurzy němčiny! Váš zájem o jazykovou vybavenost druhého bude jistě náležitě oceněn.
Nabídka kurzů němčiny v jazykové škole Berlitz je široká.

Kurzy němčiny v Praze

Docházkové kurzy němčiny organizuje jazykové centrum Berlitz pouze v Praze. Zde můžete také využít podzimní akci na intenzivní individuální kurzy. Podzimní akční ceny jsou platné při nákupu kurzu do 1. 12. 2014. Než si individuální kurz němčiny vyberete, přihlaste se na ukázkovou lekci němčiny zdarma. Tady uvidíte, jak se v Berlitz jazykovém centru vyučuje, pak se rozhodnete, jestli vybraný kurz němčiny bude opravdu vhodným dárkem. Domluvte si demo leci němčiny s předstihem - je dostupná pouze v Praze.

Nabídka docházkových kurzů němčiny v Praze je široká. Jazyková škola Berlitz organizuje individuální, skupinové nebo firemní kurzy němčiny.

Online kurzy němčiny

Když si nejste jistí, jestli uděláte docházkovým kurzem radost, spolehněte se na jistotu: internetový kurz němčiny. Virtuální výuka němčiny je naprosto časově a místně flexibilní. Účast na ní není vázána na žádné konkrétní místo. Stačí mít připojení k internetu a výuky se lze účastnit odkudkoliv.

Online kurzy němčiny mají několik forem. Jednou z nich je Berlitz virtuální třída. Výuka probíhá podobně jako
v běžné učebně, jen se jí studenti účastní vzdáleně - připojením přes počítač. Další z možností jak studovat němčinu online je zakoupení CyberTeachers® licence. Tato umožňuje domácí samostudium s možností telefonických lekcí
s lektorem.