E-learningové kurzy němčiny

on 04 květen 2016
Vytvořeno: 04 květen 2016

e-learningove-kurzy-nemcinyPotřebujete se naučit němčinu pro pracovní účely? Chcete vyrazit na dovolenou do německy mluvící země a zároveň nechcete nebo nemůžete pravidelně docházet na kurzy němčiny? S námi nemusíte! Můžete se učit z pohodlí domova či ze zaměstnání v čase, který Vám nejvíce vyhovuje. Začít s online kurzy můžete prakticky kdykoliv, potřebujete k tomu pouze připojení k internetu.

 

 

Typy online kurzů němčiny

•    Soukromé online kurzy němčiny

Jste začátečník a chcete se učit německy ze svého domova? Nebo si chcete pomocí internetu zvýšit svoji jazykovou vybavenost? S naší metodou Berlitz můžete! Ve Vámi zvoleném čase se pouze přihlásíte a spojíte se s lektorem přes internet. Celou lekci němčiny si navíc můžete nahrávat a poté si ji můžete pohodlně znovu přehrát a zopakovat si naučenou látku.

•    Online kurzy němčiny pro firmy

Nejenom Vy, ale i Vaši zaměstnanci se mohou učit německy přes internet. Podobně jako u běžných firemních kurzů němčiny, jsme také u online výuky němčiny schopni pro Vaše zaměstnance připravit individuální učební plán. Výhodou online kurzů němčiny je jak úspora času, tak i financí. Lektoři jazykové školy Berlitz se časově přizpůsobí pracovním aktivitám Vašich zaměstnanců či manažerů.

•    Skupinové online kurzy němčiny

Skupinová online výuka němčiny je určena pro skupinu v počtu 3-5 studentů, které spojují stejné cíle. Pro daný kurz je pouze potřeba se ve stanovenou dobu připojit do virtuální třídy přes internet.

Programy pro online výuku němčiny

K výuce němčiny online využívají naši studenti námi vyvinutý software:

•    CyberTeachers® Coach

Výuka němčiny probíhá s využitím online systému s podporou živého lektora. Díky tomuto programu se můžete učit německy prakticky celý den.

Kombinovaná výuka němčiny

Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí také kurzy kombinované výuky:

•    CyberTeachers® a výuka po telefonu

Kombinace individuálních telefonických lekcí němčiny s přístupem do systému pro výuku němčiny online - CyberTeachers®.

Máte zájem o online kurzy němčiny?

Neváhejte a kontaktujte nás nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015! Připravíme pro vás individuální cenovou nabídku.