Firemní skupinová výuka němčiny

on 18 červen 2014
Vytvořeno: 18 červen 2014

Úspěch firmy je přímo úměrný kvalitě práce zaměstnanců. K tomu, aby mohla vaše firma navazovat nové vztahy a obchodovat na zahraničním trhu, je znalost cizího jazyka nezbytností. Investice do výuky němčiny se vám rozhodně vyplatí!

Jazykové centrum Berlitz působí v oblasti vzdělávání již řadu let. K usnadnění výuky jazyků vypracovali v Berlitz tzv. Berlitz Method, která vám pomůže naučit se za pát týdnů to, co jiným trvá měsíce či roky. Při výuce metodou Berlitz je kladen důraz především na konverzaci pouze v německém jazyce.

 

Firemní skupinová výuka němčiny:

Tento kurz je určen zejména firmám, které očekávají velice rychlý pokrok a časovou flexibilitu.

Výhody:

  • Časový plán jsme schopni neustále uzpůsobovat aktuálním potřebám s ohledem na měnící se časové možnosti skupiny.
  • Skupinu tvoří 2 až 10 studentů.
  • Počet studijních hodin si určí firma sama na základě požadavků na konkrétní jazykové cíle, které od zaměstnanců očekává. 
  • Firemní výuka němčiny je časově flexibilní, proto lze do 14 hodin předchozího dne lekci odvolat a stanovit náhradní termín.
  • Učební plán je stanoven tak, aby odpovídal pracovní náplni zaměstnanců a profesní orientaci firmy.
  • Místo výuky je možné individuálně dohodnout. Jednotlivé lekce mohou probíhat jak v Jazykovém centru Berlitz tak v prostorách vaší firmy.

Můžete si také vyzkoušet ukázkovou hodinu němčiny zdarma a sami se přesvědčit o kvalitách a výhodách naší inovativní výukové metody.

Rádi vám odpovíme na všechny vaše dotazy. Kontaktujte prosím Jazykové centrum Berlitz a sjednejte si osobní schůzku, na které vám navrhneme ideální řešení přímo pro vaši firmu.
Praha +420 273 136 015 nebo email: .