Intenzivní kurz němčiny v Praze letní jazykové kurzy

on 28 červen 2016
Vytvořeno: 28 červen 2016

Intenzivni-kurz-nemciny-v-PrazeHledáte ten správný jazykový kurz němčiny na léto? Pak jste správně v jazykové škole Berlitz Praha, kde se klade velký důraz na individuální přístup ke klientům. Víme, že Váš čas je velmi cenný, a proto se Vám dovedeme maximálně přizpůsobit. Jednotlivé kurzy proto ušijeme na míru Vašim potřebám, ať už je to z hlediska času či Vaší jazykové úrovně.

 

 

 

 

Němčina je v naší jazykové škole vyučována metodou Berlitz, která je pro svou úspěšnost oblíbená po celém světě! Jazykové kurzy probíhají buď v jazykové škole Berlitz Praha, u Vás doma nebo ve Vašem zaměstnání. Samozřejmostí je lektor – rodilý mluvčí.

Kurzy němčiny podle intenzity:

Vyberte si jazykový kurz podle Vašich potřeb a podle toho, jak rychle se potřebujete naučit německý jazyk či si ho chcete zlepšit a procvičit.

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Total Immersion® (Totální ponoření) jedná se o nejúčinnější způsob, jak se naučit německy. Jazykový kurz může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu. Tento kurz je velmi oblíbený u motivovaných studentů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Summer Immersion

  Letní intenzivní jazykové kurzy němčiny s lektory - rodilými mluvčími. Můžete si vybrat buď z kurzu Full Day (5 dní 8 lekcí denně), z kurzu Half Day I (5 dní 4 lekce denně)  či z kurzu Half Day II (10 dní 4 lekce denně) . Maximálního pokroku dosáhnete již během jednoho týdne!

 • Jazykový kurz Premium

  3měsíční jazykový kurz je svojí pružností určen pro ty, kdo mají omezené množství času, potřebují si lekce pružně plánovat, ale přesto by se rádi naučili německy rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je individuální a je zaměřen na klíčová témata podle Vašich konkrétních potřeb a požadavků.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz je určen všem bez ohledu na stávající úroveň němčiny. Taktéž je kurz určen pro ty, kdo se musí efektivně a rychle naučit německy či se chtějí v tomto jazyce zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz němčiny metodou Berlitz  trvá maximálně 8 týdnů. Začít s výukou je možné kdykoliv během roku. Soukromou výuku vede lektor, který lekce pružně přizpůsobí Vašim konkrétním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete v jazykové škole Berlitz Praha absolvovat denně 9 lekcí výuky němčiny. Díky exkluzivním materiálům a metodě Berlitz zaznamenáte již během jednoho týdne značný pokrok.

 

BONUS JAZYKOVÉ ŠKOLY BERLITZ PRAHA - ke každému individuálnímu jazykovému kurzu získáte celodenní vstupenku do vodního a saunového světa AQUAPALACE PRAHA ZDARMA!

Chcete se dozvědět více o intenzivních kurzech němčiny v Praze?

Kontaktujte nás e-mailem nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku, na které se dozvíte více o individuálních programech jazykové školy Berlitz Praha.