Intenzivní studium němčiny v jazykovém institutu Berlitz nyní v AKCI 5 dnů s rodilým mluvčím za cenu 4!

on 12 září 2017

Děti se vrací do školních lavic a i mnozí dospělí se připojí a po období dovolených se začnou opět vzdělávat a navštěvovat nejrůznější kurzy či se jinak osobně rozvíjet.

Čím dál více se stává běžné, že firmy investují do svých zaměstnanců a nabízejí jim interní vzdělávání nebo příspěvky na externí kurzy za účelem zvýšení kvalifikace pracovníků. Mezi časté typy kurzů patří jazykové kurzy.

Jazyková škola Berlitz má v oblasti jazykových služeb mnohaleté zkušenosti. Nabízíme kurzy více než 40 světových řečí. Mezi nejčastěji poptávané jazyky patří angličtina, němčina, francouzština, španělština, ale také ruština či italština.

vyuka nemcina clanek zari 2017 5 dnu za cenu 4Pokud jste si ke studiu zvolili německý jazyk, kurzy němčiny Berlitz mohou být tím pravým pro dosažení vytouženého pokroku. Nabízíme širokou škálu kurzů, krátko či dlouhodobých, a typů výuky:

>> soukromé individuální kurzy,

>> firemní kurzy němčiny,

>> online studium či

>> telefonické kurzy.

 

Z našich zkušeností, a také dle ohlasu studentů, přináší velmi efektivní výsledky především intenzivní individuální kurzy. Při nich se lektor věnuje výhradně danému studentovi a výuku přizpůsobí tak, aby plně vyhovovala potřebám klienta co do slovní zásoby, gramatiky a dalších aspektů vedoucích k dosažení co největšího pokroku.

Výhodou nejen intenzivních jazykových kurzů Berlitz je, že jsou vedeny zkušeným lektorem z řad rodilých mluvčích, a proto celá výuka probíhá výhradně v německém jazyce. Unikátně vyvinutá metoda Berlitz pak přináší zlepšení s každou lekcí.

 

Speciální nabídka v novém školním roce:

>> STUDUJTE INTENZIVNĚ 5 DNŮ S RODILÝM MLUVČÍM A PLAŤTE POUZE ZA 4 DNY!

 

Pro zájemce o intenzivní kurzy němčiny jsme od 1. září připravili akční nabídku, která je platná až do 30. listopadu jako nejzazšího termínu zahájení výuky. Poskytuje-li Váš zaměstnavatel jako benefit příspěvky na vzdělávání, jistě i on uvítá možnost ušetřit.

V nabídce jsou dva typy intenzivního kurzy:

  • Full day: 5 dní, 8 lekcí denně
  • Half day: 5 dní, 4 lekce denně

Výuka probíhá v jazykových učebnách Berlitz v centru Prahy nebo na studentem zvoleném místě.

Pro bližší informace o akční nabídce nás kontaktujte elektronicky nebo na telefonu 273 136 015.

 

Dáváte-li přednost studiu němčiny v jiném typu kurzu, ale věnujete se ještě dalšímu cizímu jazyku, a pro ten by Vám forma intenzivního týdenního kurzu vyhovovala, slevovou nabídku lze využít také na další vybrané jazyky – angličtina, francouzština, španělština, ruština a čeština pro cizince.

Například intenzivní kurz angličtiny může být využit manažery a ostatními zaměstnanci firem pro zlepšení jazykových znalostí a schopností v oblasti Business English (obchodní angličtina) nebo dalšími zájemci jako forma doučování angličtiny.