Intenzivní výuka němčiny s letním bonusem a zkušební lekcí zdarma

on 11 srpen 2016
Vytvořeno: 11 srpen 2016

Intenzivni-vyuka-nemcinyPotřebujete se během léta naučit německy? Máte za sebou již několik absolvovaných kurzů bez většího úspěchu a tentokrát byste si chtěli vybrat opravdu kvalitní kurz?

Už nehledejte! Naše jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí široký výběr soukromých intenzivních kurzů, kde si navíc před zaplacením daného kurzu budete moci zdarma vyzkoušet, zda je Vám daný kurz opravdu ušitý na míru.

 

 

 

Jednotlivé kurzy probíhají pomocí metody Berlitz, díky níž se ve velmi krátké době naučíte psát a mluvit německy, a to již za několik týdnů či měsíců.

Kurzy němčiny podle intenzity:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Jedná se o nejúčinnější způsob, jak se naučit německy. Jazykový kurz trvá 1 - 4 týdny. Tento kurz je oblíbený u motivovaných studentů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Summer Immersion

  Letní intenzivní jazykové kurzy němčiny jsou vedeny lektory - rodilými mluvčími. Na výběr máte z více variant kurzů, a to: Full Day, z kurzu Half Day I anebo z kurzu Half Day

 • Jazykový kurz Premium

  12 týdenní jazykový kurz je svojí flexibilitou určen všem, kdo mají omezené množství času, ale přesto se chtějí naučit německy rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je individuální a přizpůsobený potřebám klienta.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz němčiny je určen všem klientům bez ohledu na stávající jazykovou úroveň. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Kurz němčiny díky metodě Berlitz  trvá maximálně 8 týdnů!  S výukou je možné začít kdykoliv během roku. Výuku vede lektor, který jednotlivé lekce přizpůsobí Vašim individuálním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne absolvujete 45 vyučovacích hodin němčiny a ve velmi krátkém čase se tak můžete naučit to, co ostatním trvá týdny nebo dokonce měsíce.

Letní bonus jazykové školy Berlitz Praha

Ke každému zakoupenému individuálnímu jazykovému kurzu němčiny získáte celodenní vstupenku do vodního a saunového světa AQUAPALACE PRAHA ZDARMA!

Chcete se o intenzivních kurzech němčiny dozvědět více?

Kontaktujte nás anebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy!