Kurz německé konverzace - výuková metoda Berlitz

on 22 duben 2016
Vytvořeno: 22 duben 2016

nemecka-konverzaceMáte zájem o výuku německého jazyka? Upřednostňujete individuální lekce , kde máte lektora jen pro sebe? Právě pro Vás jsou určeny soukromé lekce němčiny v jazykové škole Berlitz Praha.

Kurzy němčiny podle intenzity:

Vyberte si vhodný jazykový kurz podle Vašich možností a podle toho, jak rychle se chcete naučit německý jazyk či si potřebujete zlepšit jeho znalost.

 

 

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Jedná se o nejúčinnější způsob, jak se naučit německý jazyk. Tento jazykový kurz může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu v rozsahu 12 lekcí za den. Průběžná a systematická práce spolu s konverzací pouze v cíleném jazyce povede k Vaší aktivní komunikaci. Během 2 – 3 týdnů se můžete dostat od úplného začátečníka až po schopného domluvit se s rodilým mluvčím.

 • Jazykový kurz Summer/Winter Immersion

  Letní a zimní intenzivní jazykové kurzy němčiny s rodilými mluvčími. Vy sami si vyberete, zda Vám vyhovuje celodenní (8 lekcí denně) či půldenní (4 lekce denně) varianta studia. Začít s kurzem můžete v rámci našich zimních a letních speciálních kampaní. Důležitým aspektem je velmi účinné zlepšení ústního projevu.

 • Jazykový kurz Premium

  Tento 3měsíční jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro ty, kdo si potřebují svoje jazykové lekce individuálně plánovat, ale přesto by se rádi naučili německý jazyk efektivně a rychle. Obsah kurzu a časový rozvrh se tedy plně přizpůsobí Vašim potřebám.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz německého jazyka je zde pro všechny bez ohledu na stávající jazykové znalosti a dovednosti. Dále je kurz určen pro ty, kteří se musí v krátké době efektivně naučit německý jazyk, či se v něm chtějí zdokonalit. Kurz trvá 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz němčiny metodou Berlitz  v délce maximálně 8 týdnů. Začít výuku německého jazyka metodou Berlitz je možné kdykoliv během roku. Profesionální lektor obsah kurzu plně přizpůsobí Vašim potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete v jazykové škole Berlitz Praha absolvovat 45 lekcí (9 lekcí denně) výuky německého jazyka a naučit se to, co se ostatní učí týdny nebo dokonce měsíce.

 

Chcete se dozvědět více o kurzech německého jazyka a německé konverzace v Praze?

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku, kde se dozvíte více o individuálních programech jazykové školy Berlitz Praha.