Léto s elánem v jazykových kurzech němčiny Summer Immersion

on 08 srpen 2017

Do Německa či Rakouska je to z Česka blízko a léto je jako stvořené pro výlety a objevování nových míst. Znalost německého jazyka se vždy hodí, a to nejen pro případ cest k západním nebo jižním sousedům.

V létě mnohdy vládne v práci uvolněnější atmosféra, a proto může toto období poskytnout více času a energie do studia cizího jazyka, jako například němčiny. Rozšíření kvalifikace o nový jazyk nebo zvýšení stávající úrovně se v zaměstnání může vždy hodit.

vyuka nemcina clanek srpen 2017 nemcina summer immersionKvalitní jazykové vzdělávání
v období léta

Za účelem poskytnutí co nejlepších vzdělávacích služeb jsme na toto období připravili kurzy Summer Immersion. Intenzivní výuka probíhá v průběhu 1 nebo 2 týdnů a lekce jsou na přání studentů co nejvíce přizpůsobeny jejich potřebám a požadavkům, co do obsahu a intenzity.

Studovat můžete individuálně nebo s parťákem, nyní v letní akci – Studujte s partnerem a plaťte jen za jednoho!

 

Jazykové kurzy Berlitz jsou velmi efektivní a setkávají se se spokojeností klientů. Je tomu hlavně díky moderním metodám výuky, vedené profesionálními lektory z řad rodilých mluvčích. Důraz je v každé lekci kladen především na mluvený projev. Studenti si snáze zapamatují nová slovíčka a gramatiku díky přirozenému používání jazyka v simulovaných situacích z běžného či profesionálního života.

>> Přečtěte si více o naší unikátní metodě výuky.

 

Dosáhněte výrazného pokroku v kurzech němčiny Summer Immersion:

  • FULL DAY: 5 dní 8 lekcí denně
  • HALF DAY: 5 dní 4 lekce denně nebo 10 dnů 4 lekce denně

Studovat můžete v jazykových učebnách Berlitz v centru Prahy nebo na jiném, zvoleném místě, například ve Vaší kanceláři či v pohodlí domova.

 

Kontaktujte nás s jakýmkoliv doplňujícím dotazem na telefonu 273 136 015 nebo prostřednictvím elektronického formuláře.

Pokud v létě dáváte přednost odpočinku a o studiu jazyků uvažujete spíše až od podzimu, jazykové centrum Berlitz nabízí celou řadu individuálních kurzů němčiny také po zbytek roku. Stačí si jen vybrat.