Německá konverzace na prvním místě

on 18 březen 2016
Vytvořeno: 18 březen 2016

Potřebujete se zdokonalit v němčině a chybí Vám příležitost k mluvení? Vyzkoušejte lekci němčiny zdarma a poznáte, že výuka němčiny v Berlitz Praha je to pravé pro Vás.

Kurzy němčiny v Praze

Domluvte si ukázkovou hodinu němčiny v Praze zdarma a až poté se rozhodněte, zda budete v některém kurzu pokračovat. Na této lekci poznáte, jak velký důraz klademe na aktivní zapojení studenta do hodiny, ve které je provázen jazykovým lektorem - rodilým mluvčím, který jej povzbuzuje k neustálé komunikaci v němčině. Díky tomuto přístupu se v německé konverzaci zdokonalíte za opravdu krátkou dobu.

  • Ke každému individuálnímu kurzu němčiny studijní materiály v hodnotě 3100,- Kč zdarma!

Vyberte si jeden z následujících kurzů - Total Immersion®, Sprint, Express, Classic a Premium - a začněte s výukou co nejdříve. Intenzivní Total Immersion® nebo Sprint, klasický Express, Classic a Premium. V každém z kurzů se setkáte s individuálním přístupem a cílenou výukou podle Berlitz Method®.

Výuka němčiny online

Láká Vás internetový kurz němčiny? V Berlitz Praha si můžete vybrat z nejméně dvou forem online kurzu němčiny. CyberTeachers® je online platforma pro samostudium němčiny a Berlitz Virtual Class je individuální výuka němčiny s lektorem přes internet.

  • CyberTeachers® nyní s 50% slevou! Licence na 3, 6 nebo 12 měsíců.

Online výuka jazyků je ideální pro všechny, kteří se nemohou z různých důvodů vázat na pevný rozvrh lekcí němčiny v jazykové škole. V Berlitz Virtual Class si dopředu domluvíte lekci a s jazykovým lektorem procvičujete němčinu podle svého časového plánu. K samostudiu se CyberTeachers® můžete přidat telefonické lekce němčiny, živou výuku v jazykové škole nebo právě lekce ve virtuální třídě.

Zaujala Vás aktuální nabídka kurzů němčiny? Napište nám nebo zavolejte na +420 273 136 015 a vyberte si kurz němčiny ještě dnes.