Německy online - vyberte si z naší podzimní nabídky.

on 12 listopad 2016
Vytvořeno: 12 listopad 2016

Němčina je nejen jeden z významných evropských jazyků, ale může být například i důležitým jazykem v zaměstnání.  Někdy však není možné pro časovou zaneprázdněnost navštěvovat pravidelně kurzy v jazykové škole. Jaké tedy máte možnosti ke studiu?

V naší jazykové škole Berlitz Praha Vám nabízíme online jazykové kurzy němčiny!

 

Nemecky onlineTypy online kurzů

Virtuální učebna

Výuka německého jazyka probíhá ve Virtuální třídě, kdy se v předem domluveném čase spojíte s lektorem přes internet. Výuka probíhá prostřednictvím metody Berlitz. Lekci si navíc můžete nahrát a poté znovu přehrát a zopakovat.  

CyberTeachers Coach

Vzdělávání probíhá formou samostudia. Pomocí online platformy máte na výběr média podporujících studium, jakými jsou e-maily, videa či podcasty. V jednotlivých lekcích Vám bude také pomáhat 20 jazykových nástrojů, jako je slovník, překladač, generátor pro zapamatování slovní zásoby, nácvik výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu.

 

 Telefonické/Skype lekce

Pokud chcete zvolit ještě jinou formu studia, máme pro Vás na výběr z telefonických kurzů nebo výuky prostřednictvím Skype. Jedna lekce trvá 30 minut po předchozí online rezervaci. Během hovoru přes Skype máte k dispozici interaktivní tabuli pro sdílení dokumentů. Po každé lekci obdržíte zpětnou vazbu se zadáním pro Vaše další samostudium.

Kombinované studium

Kombinovaná výuka jazyků v sobě spojuje výhody samostudia a prezenčních lekcí nebo online či telefonických lekcí. Jazykové lekce němčiny probíhají odkudkoliv ve Vámi zvoleném čase. Jednotlivé varianty naleznete v naší nabídce.

Zaujala Vás online výuka němčiny?

Kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás najdete na facebooku.

Zajímají Vás ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro ostatní podzimní akce.