Oprašte své školní znalosti němčiny s online kurzy němčiny!

on 08 duben 2015
Vytvořeno: 08 duben 2015

Říkáte o sobě, že umíte neměcky, ale když přijde na věc, nedokážete se zapojit do hovoru? Vaše znalosti němčiny potřebují jen oprášit, a to se vám podaří s online kurzy němčiny.

Německá konverzace

Psané slovo je důležité, ale při jeho tvorbě máte většinou čas na rozmyšlenou. Naopak u mluveného slova nesmíte zaváhat a okamžitě reagovat. Ale kde si plynulost v německé konverzaci nacvičit, když nemáte snadný přístup do jazykové školy?

Řešením jsou individuální lekce němčiny ve virtuální třídě s rodilým mluvčím. Berlitz virtuální třída je koncept výuky přes internet, kdy se student v určitou dobu přihlásí a vstoupí do virtuální třídy na internetu, kde na něj čeká jeho jazykový lektor. Lekce němčiny pokračuje živou výukou německé konverzace.

Při tomto způsobu výuky využijete možnost nahrávání celé lekce nebo podpůrné studijní materiály, které jsou ke kurzu zdarma.

Telefonické lekce němčiny

Pro okamžité procvičení německé konverzace a zopakování dříve nabytých znalostí doporučujeme také telefonické lekce němčiny. Tento způsob výuky ocení všichni, kteří netráví mnoho času na jednom místě a nemohou nebo nechtějí se místně vázat. Výuka němčiny po telefonu může probíhat odkudkoliv, a to přes telefon nebo Skype. 30minutová konverzace s rodilým mluvčím vám pomůže rozmluvit se, naučit se nové slovní obraty a rozšířit si slovní zásobu během krátké doby.

Výuku němčiny po telefonu lze kombinovat se samostudiem němčiny přes online platformu CyberTeachers®. Procvičování německé konverzace snadno doplníte samostudiem, ve kterém si zafixujete mnohé jazykové jevy a pravidla.

Využijte možností moderní technologie a usnadněte si cestu k výborné němčině s kurzy němčiny online!