Podzimní online kurzy němčiny

on 23 září 2016
Vytvořeno: 23 září 2016

Hledáte již delší dobu vhodný jazykový kurz němčiny, kam byste nemuseli pravidelně docházet, ale přesto by to nebylo na úkor kvality vzdělávání?

Začněte studovat němčinu online! V jazykové škole Berlitz Praha máte rovnou na výběr z více možností online nástrojů pro výuku německého jazyka.

 

Podzimni online kurzy nemcinyTypy online kurzů

Virtuální učebna

Výuka německého jazyka probíhá ve virtuální třídě, kdy se ve Vámi zvoleném čase přihlásíte přes internet a zároveň se spojíte s lektorem - rodilým mluvčím. Výuka probíhá prostřednictvím metody Berlitz. Celou lekci si můžete nahrát a poté znovu přehrát a zopakovat.   

CyberTeachers

Díky online platformě CyberTeachers se můžete učit německy, a to 5 dní v týdnu, 24 hodin denně, například z pohodlí Vašeho domova.

Výuka zahrnuje interaktivní média podporujících studium, jako jsou: videa, e-maily či podcasty, a dále také 20 jazykových nástrojů, například generátor pro zapamatování slovní zásoby, překladač, slovník, trenažér výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu. Kromě toho po každé jazykové lekci obdržíte report s krátkou lekcí, která Vás bude dále motivovat k dalšímu studiu.

Telefonické/Skype lekce

Vhodnou alternativu k on-line kurzům představují telefonické kurzy nebo výuka prostřednictvím Skype. Jedna lekce trvá 30 minut po předchozí online rezervaci. Během hovoru přes Skype máte k dispozici interaktivní tabuli pro sdílení dokumentů: Po každé vyučovací hodině obdržíte zpětnou vazbu se zadáním pro Vaše samostudium.

Kombinované studium

Při výuce prostřednictvím kombinované výuky jazyků spojíte dohromady výhody samostudia a prezenčních lekcí nebo online či telefonických lekcí. Jazykové lekce němčiny probíhají kdekoliv a kdykoliv ve Vámi zvoleném čase.  Popis možných variant naleznete v naší nabídce.

Máte zájem o online kurzy španělštiny?

Kontaktujte nás nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015! Rádi Vám sdělíme podrobnosti.

Zajímají Vás ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Pro více informací klikněte zde.