Sleva 15 % na individuální výuku němčiny!

on 13 březen 2015
Vytvořeno: 13 březen 2015

Jazyková škola Berlitz® Praha ve své jarní nabídce snižuje ceny individuálních kurzů o 15 %. Nezmeškejte jedninečnou příležitost ke koupi kurzu němčiny s 15% slevou! Akce platí do 31. 5. 2015 v jazykové škole Praha.

Výuka němčiny levněji

Teď se již nemůžete vymlouvat na vysoké ceny kurzů němčiny, abyste se výuce němčiny vyhnuli. Jazyková škola Berlitz představuje jarní slevu na individuální kurzy jazyků. V těchto kurzech můžete očekávat profesionální přístup jazykových lektorů, výuku šitou vám na míru a příznivou cenu.

  • Total Immersion®, Sprint, Express, Classic, Premium

  • Akce: ke každému individuálnímu kurzu němčiny roční předplatné časopisu Forbes zdarma!

Chcete si výuku němčiny vyzkoušet?
Využijte demo lekci němčiny zdarma a přesvědčte se, že výuková metoda Berlitz opravdu funguje. Tuto službu lze využít jen v jazykovém centru Praha.

Nestačí vám jedna hodina němčiny?
Zkuste zahřívací kurz Warm Up za zvýhodněnou cenu: 10 lekcí němčiny jen za 7.770,- (včetně DPH).

Berlitz Method® - výuková metoda s tradicí

Tradice výuky jazyků v jazykové škole Berlitz je delší než jedno století. Za tak dlouhou dobu byla používaná výuková metoda dovedena k dokonalosti a její zásady jsou úspěšně používány po celém světě.

Na prvním místě je vždy zájem studenta - jeho priority, cíle a okruhy zájmu zohledňujeme při sestavování učebního plánu. Před zahájením kurzu projde každý účastník rozřazovacím testem, který přesně určí jeho jazykové znlosti a úroveň.

Lektor se po celou dobu snaží, aby účastník kurzu hovořil z největší části sám. Klademe totiž velký důraz na mluvený projev, aby se naučené jazykové obraty a gramatická pravidla dostala do povědomí studentů co nejúčinněji a natrvalo.

Jazykové kurzy Praha

Potřebujete s výběrem kurzu němčiny poradit? Obraťte se na naši pobočku v Praze, rádi zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme vám vybrat nejvhodnější kurz.