Soukromá výuka němčiny intenzivně

on 14 prosinec 2015
Vytvořeno: 14 prosinec 2015

Těšíte se, až začne nový rok a Vy se konečně odhodláte splnit svoje předsevzetí naučit se německy? Nečekejte až do Silvestra, ale začněte hned. Každý den se počítá!

Němčina individuálně v Praze

Sehnat soukromou výuku němčiny není určitě žádný problém, ale kdo Vám zajistí, že Vámi nalezený lektor je zkušený a umí opravdu učit? Jazyková škola Berlitz Praha nabízí soukromé kurzy němčiny s rodilými mluvčími, kteří vedou výuku podle výukové metody Berlitz®, která je celosvětově používaná v centrech Berlitz a díky níž se nový cizí jazyk úspěšně naučili již tisíce studentů.

Výuku němčiny vedenou certifikovaní a zkušení jazykoví lektoři, kteří se účastníkovi během lekcí 100% věnují. Také motivují studenty k tomu, aby více než polovinu času mluvili oni. Výuka němčiny se zakládá na konverzaci, protože věříme, že mluvením se nový cizí jazyk zafixuje nejlépe.

Intenzivní výuka němčiny

Jestliže se německy chcete naučit opravdu rychle nebo si němčinu potřebujete jen oprášit, ale přitom se naučit něco nového a dalšího, doporučujeme intenzivní kurzy němčiny. V kurzu Total Immersion® se budete německy učit 12 hodin denně, 5 dní v týdnu. Větší část výuky povede jeden lektor, pro procvičení konverzace ve skupině se každý den na jednu hodinu setkáte se dvěma lektory. Během zimního období můžete využít obdobný intenzivní kurz Winter Immersion, který vychází z Total Immersion®. Zde si můžete vybrat celodenní nebo půldenní výuku, odpoledne nebo dopoledne. Pro získání očekávaných znalostí doporučujeme vytrvat v kurzu 2 až 3 týdny.

Výuka němčiny online a soukromě

Zkombinujte online výuku němčiny a soukromé kurzy němčiny díky akčnímu balíčku.

  • 10 lekcí němčiny v kurzu Warm Up a 3měsíční licence na online kurz němčiny CyberTeachers® za 9590,- Kč (včetně DPH).

Zavolejte na telefonní číslo +420 273 136 015 nebo nás kontaktujte přes formulář vpravo a my Vám rádi pomůžeme s výběrem kurzu a budeme Vás informovat o aktuální nabídce kurzů.