Soukromá výuka němčiny v novém roce

on 18 leden 2017
Vytvořeno: 18 leden 2017

Soukroma vyuka nemcinyJste po vánočních svátcích plni nových sil a elánu? Využijte svoji energii přínosně a začněte se hned v úvodu nového roku učit německy!

Aby Vaše studium němčiny dávalo opravdový smysl, je dobré si vybrat intenzivní a účinnou výuku. Tohle vše Vám nabízejí intenzivní kurzy němčiny v jazykové škole Berlitz Praha!

 

 

 

Výuka němčiny metodou Berlitz je velmi účinný způsob, jak se naučit psát a zejména mluvit německy za velmi krátkou dobu, a to již za několik týdnů či měsíců.

Kde probíhá výuka?

Výuka němčiny probíhá buď v jazykové škole Berlitz Praha, z pohodlí Vašeho domova, či z Vašeho zaměstnání.

Kurzy němčiny podle intenzity:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Nejúčinnější způsob, jak se naučit německy. Jazykový kurz může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu. Díky systematické práci dosáhnete brzy výrazného pokroku a budete aktivní v komunikaci.

 • Jazykový kurz Winter Immersion

  Zimní intenzivní jazykové kurzy němčiny s rodilými mluvčími. Na výběr máte z kurzů: Full Day (5 dní 8 lekcí denně), Half Day I (5 dní 4 lekce denně) či Half Day II (10 dní 4 lekce denně).

 • Jazykový kurz Premium

  3měsíční jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro ty, kdo mají omezené množství času, ale přesto by se rádi naučili německy rychle a efektivně. Čas i obsah kurz si určíte sami.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz, nezávislý na Vaší úrovni němčiny. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz němčiny v délce maximálně 8 týdnů. S výukou můžete začít kdykoliv během roku.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete absolvovat 45 lekcí výuky němčiny. S výukou pomocí metody Berlitz dosáhnete již během jednoho týdne velkého pokroku.

 

Máte zájem se o soukromé výuce němčiny dozvědět více?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.

Zajímají Vás ostatní akční nabídky jazykové školy Berlitz Praha?

Zde klikněte pro více informací.