Studujte němčinu z domova online

on 19 říjen 2015
Vytvořeno: 19 říjen 2015

Pokud si můžete vybrat mezi příjemným prostředím u vás doma nebo sychravým počasím venku, jistě si po únavném dni v práci vyberte svůj domov. Vyhněte se tedy zdlouhavému dojíždění do jazykové školy a studujte němčinu online!

Živé lekce němčiny online

Vzdělávací centrum Berlitz Praha nabízí jedinečný způsob, jak se zúčastnit živé lekce němčiny s rodilým mluvčím a přitom se nehnout z místa!
Virtuální třída Berlitz totiž umožňuje být přítomen na výuce němčiny s rodilým mluvčím přes internet.

Individuální kurz nebo skupinová výuka němčiny přes internet probíhá jako klasická hodina v jazykové učebně, jen se jí účastníte odkudkoliv, kde máte připojení k internetu. Můžete tak pro účast využít pracovní prostředí nebo svůj domov či chalupu.

Němčina pro samouky online

Jestliže nemáte možnost účastnit se pravidelně kurzu němčiny online, doporučujeme využít ke studiu online platformu CyberTeachers® Coach, která je speciálně vytvořená pro samostudium cizích jazyků.

  • Tip: 50% sleva na licence CyberTeachers® Coach do 1. 12. 2015!

Jako samouk se můžete věnovat tématům dle svého výběru a ve výuce pokračujete svým tempem.
Vybíráte si z 218 pracovních specializací a 20 průmyslových odvětví. Monitor pokroku analyzuje váš výkon a přizpůsobuje úroveň výuky v každé lekci.

Telefonické lekce němčiny

Máte-li zájem jen o německou konverzaci, využijte k procvičování němčiny s rodilým mluvčím němčinu po telefonu. Získejte tak unikátní možnost hovořit německy na téma podle svých preferencí v čase, který si sami zvolíte a z místa, které je vám milé.

Pro ještě rychlejší zlepšení v němčině kombinujte studium pro samouky s telefonickými lekcemi nebo individuální virtuální výukou.

Kontaktujte jazykové centrum Berlitz Praha a nechejte si poradit, který kurz pro vás bude nejvhodnější.