Studujte německy s rodilým mluvčím

on 26 červenec 2017

Průmysl, obchod, spolehlivá a výkonná auta, lyžařská střediska, tradiční kroje, pivo, dobrá kuchyně podobná té české a další zajímavosti. To vše a mnohem víc charakterizuje naše německé a rakouské sousedy. A právě blízká geografická poloha je jedním z hlavních důvodů, proč je studium německého jazyka u nás oblíbené a hojně využívané. Znalost němčiny také často pomáhá lidem nalézt lepší pracovní uplatnění.clanek cervenec 2017 nemcina nemcina vyuka

Jazykové kurzy němčiny v institutu Berlitz nabízí vysokou flexibilitu a jsou vždy přizpůsobeny potřebám a požadavkům studentů na intenzitu a časové rozložení. Začátečníci i pokročilí si mohou zvolit z celé škály od krátkodobých, intenzivních, prezenčních kurzů až po celoroční, online kurzy.

Efektivní výuka s rodilým mluvčím

Předností našich kurzů německého jazyka je, že jsou vedeny německými rodilými lektory, což napomáhá k rychlejšímu zažití jazyka. Ani začátečníci se nemusí obávat, že by výuce neporozuměli. Lektoři jsou speciálně vyškoleni pro práci se studenty všech úrovní. Neustálá interakce s důrazem na mluvení především ze strany studenta, moderní, praktické studijní pomůcky, zajímavá témata a další výukové nástroje vedou k rychlému zlepšení jazykových znalostí studentů.

Lekce němčiny jsou vedeny s využitím unikátní metody Berlitz. Tato ověřená metoda zajišťuje vysokou efektivitu jazykových kurzů a spokojenost našich studentů s dosaženými výsledky.

Z jakých kurzů si můžete vybrat?

Ať už máte zájem studovat pro osobní rozvoj nebo němčinu potřebujete v práci, vybrat si můžete z následujících kurzů:

    • Individuální lekce němčiny – Lektor se věnuje potřebám pouze jednoho studenta, téma lekcí je zvoleno s ohledem na zájmy studujícího, místo výuky lze přizpůsobit požadavkům.
    • Firemní výuka němčiny – Individuální nebo skupinová výuka se zaměřením na obchodní či technickou slovní zásobu, výuka probíhá buď v prostorách firmy či v učebnách Berlitz v Praze.
    • Online kurzy – Nejflexibilnější metoda studia možná kdykoliv a odkudkoliv, studovat lze s lektorem ve virtuální třídě nebo samostatně prostřednictvím e-learningové platformy CyberTeachers.
    • Výuka němčiny po telefonu – Student i lektor se mohou nacházet prakticky kdekoliv, důraz je kladen především na procvičování konverzace.

 

Mnohaleté zkušenosti s výukou německého jazyka v jazykovém centru Berlitz jsou zárukou kvality.

Pokud máte jakýkoliv dotaz k nabízeným kurzům, kontaktujte nás a my Vám rádi odpovíme.

Přečíst si můžete také o dalších službách jazykového centra Berlitz, jako jsou například profesionální překlady z a do němčiny nebo jazykové kurzy více než 40 světových řečí.