Výuka němčiny na mezinárodním letním táboře

on 09 únor 2016
Vytvořeno: 09 únor 2016

Zahraniční jazykový kurz byl možná kdysi snem mnohých z nás. Máte-li možnost jej nyní dopřát svým dětem, neváhejte. Umožněte jim poznávání nových krajin a lidí od mala.

Mezinárodní jazykové tábory Berlitz

Výuka němčiny na jazykovém táboře přináší všem účastníkům kromě nových znalostí i příležitost poznávat další mladé lidi různých národností. Jazykové tábory Berlitz jsou speciálně upravené výukové programy pro děti a mládež od 7 do 18 let. Výuka němčiny kombinuje komunikativní metodu a další aktivity vedoucí k osvojení znalostí němčiny. Mezinárodní jazykové tábory zaměřené na němčinu se v roce 2016 pořádají v Německu, Lucembursku a Švýcarsku.

Neměcko

Berlín - 6 termínů jazykového pobytu, ubytování v hostelu, čtyřlůžkové pokoje. Součástí pobytu jsou výlety nebo koupání v jezeře Wannsee. V nabídce jsou dva různé programy. V ceně za kurz je zahrnuto ubytování, plná penze, 4 dopolední výukové hodiny, výuka v malých skupinkách, večerní nebo odpolední program, výlety, výukové pomůcky a závěrečný certifikát. Výuka němčiny pro děti od 10 do 17 let.

Cochem - 2 červencové termíny. Týdenní a dvoutýdenní program. Ubytování je zajištěno v hostelu ve čtyř až osmilůžkových pokojích. Sociální zařízení je na pokoji. Cena kurzu zahrnuje ubytování, plnou penzi, dopolední vyučování (4 x 45 minut), výlety a vstupy, pomůcky pro výuku a certifikát Berlitz. Němčina pro děti od 7 do 17 let.

Lucembursko

Lucemburk - studijní program pro mezinárodní studenty probíhá od 3. do 9. dubna 2016. Studenti jsou ubytováni
v hostelu ve čtyř až šestilůžkových pokojích se sprchou na pokoji. Během jazykového kurzu děti mají možnost jít bruslit nebo se účastnit výletu na kolech. Dále je možnost navštívit kasematy nebo bazén.

Schengen - jazykový kurz němčiny probíhá od 21. do 27. srpna 2016. Podmínky a nabídka aktivit je podobná jako pro účastníky jazykového tábora v Lucemburku.

Švýcarsko

Leissigen - 3 termíny jazykového tábora v červenci 2016. Ubytování v hostelu. V rámci jazykového pobytu se studenti mohou zúčastnit výletů po okolí do krásné přírody. Výuka němčiny pro děti od 7 do 18 let. Dalšími městy ve Švýcarsku, kde se koná jazykový tábor Berlitz jsou Seengen a Sursee.

Prohlédněte si brožuru o mezinárodních jazykových táborech Berlitz a vyberte si z bohaté nabídky zahraničních jazykových pobytů pro mládež.