Výuka němčiny v různých variantách

on 11 leden 2016
Vytvořeno: 11 leden 2016

Potřebujete se naučit německy, ale marně hledáte volnou chvilku, kdy byste chodili do jazykové školy nebo docházeli na lekce němčiny? Prohlédněte si nabídku Jazykové školy Berlitz Praha, která nabízí kurzy němčiny v různých variantách.

Individuální výuka němčiny

Jazyková škola Berlitz Praha vychází svým zákazníkům vstříc a snaží se přizpůsobit jazykové kurzy co nejvíce potřebám a nárokům studentů. Jedním z typů kurzů, ve kterém se setkáte s maximální flexibilitou, jsou individuální kurzy němčiny v Praze.

Tyto kurzy jsou šité na míru účastníkům. Po dohodě s koordinátorem kurzu si domluvíte individuální časový plán lekcí němčiny a také se dohodnete, v jaké oblasti si potřebujete osvojit nebo zdokonalit slovní zásobu. Soukromá výuka němčiny je vždy absolutně přizpůsobena potřebám studenta a zohledňuje jeho požadavky na obsah kurzu.

Ukázkové lekce němčiny zdarma

Jestliže jste se dosud nesetkali s výukovou metodou Bertliz, kterou při výuce němčiny používáme, možná Vám přijde vhod možnost zúčastnit se lekce němčiny zdarma! Tuto ukázkovou lekci můžete navštívit v jazykovém centru v Praze a zúčastnit se jí můžete naprosto nezávazně.

Výuka němčiny online

Možná se nemůžete účastnit soukromé výuky němčiny v Praze, ale výukové postupy jazykové školy Berlitz Praha jsou Vám více než sympatické! I pro Vás máme řešení - vyberte si jeden z online kurzů němčiny a začněte na sobě pracovat ihned!

  • Online výuka němčiny pro samouky - CyberTeachers® Coach - týdenní lekce na mail, jazykové nástroje
    k dispozici 24/7, možnost kombinace s telefonickými lekce němčiny s rodilým mluvčím.
  • Virtuální výuka němčiny - Berlitz Virtual Class - živé lekce s lektorem přes internet, online konverzační lekce němčiny.

Vyberte si typ kurzu němčiny, ve kterém byste chtěli začít, kontaktujte kancelář jazykové školy v Praze a domluvte si první lekci ještě dnes!