Vyzkoušejte výuku němčiny v Berlitz Praha v zahřívacím kurzu Warm up!

on 18 listopad 2015
Vytvořeno: 18 listopad 2015

Váháte, jestli se zapojit do některého z kurzů němčiny? Neznáte výukové metody, které se v jazykových kurzech aplikují? Vyzkoušejte výukovou metodu Berlitz® v kurzu němčiny Warm up.

Individuální lekce němčiny s rodilým mluvčím

Jazykový kurz Warm up je jedinečný svým absolutně individuálním přístupem ke studentům. Celý kurz zahrnuje 10 lekcí němčiny s rodilým mluvčím, který celý obsah výuky přizpůsobí Vašim požadavkům. Zvolte si jakékoliv téma a výuka němčiny pro Vás se mu přizpůsobí. Rozvrh lekcí si naplánujte podle svého volného času.
Výuka probíhá v jazykovém centru v Praze.

  • Akce! Kurz němčiny Warm up za 7 770,- Kč (včetně DPH).

Neváhejte a kontaktujte pobočku jazykové školy Berlitz Praha ještě teď, ať Vám neuteče žádná z právě pobíhajících akcí!

Akční kurzy němčiny

Kromě jazykového kurzu Warm up se můžete stále zapojit do intenzivního kurzu němčiny Total Immersion® nebo Sprint, které do konce listopadu zvýhodňujme 20% slevou! Celodenní výuka němčiny si Vás absolutně podmaní a po skončení kurzu bude určitě ohromeni svými nabytými znalostmi.

Jestliže si chcete výuku rozložit do více týdnů nebo měsíců, vyzkoušejte další individuální kurzy, ve kterých absolvujete 36 lekcí němčiny, ale zaplatíte jen 30!

Nechce se Vám docházet do jazykové školy a rádi využíváte k práci a zábavě internet? Pořiďte si online licenci na kurz němčiny pro samouky CyberTeachers®. Nyní máte šanci využít tento způsob výuky němčiny v ceně již od 387,- Kč za měsíc.

Ukázková lekce němčiny zdarma

Zásadně nekupujete zajíce v pytli? Přijďte tedy na ukázkovou hodiny němčiny v Praze zdarma! Kontaktujte naši pobočku a domluvte si demo lekci ještě dnes!