Začněte s výukou němčiny!

on 13 leden 2015
Vytvořeno: 13 leden 2015

Prosperuje vaše firma na tuzemském trhu? Plánujete zaměřit její aktivity do německy mluvících zemí? Naučte svoje zaměstnance německy, aby sebejistě komunikovali se zákazníky a obchodními partnery.

Kurzy němčiny pro jednotlivce

Individuální kurzy němčiny garantují maximální pozornost lektora směrem ke klientovi. Při soukromých lekcích němčiny je možnost bez obav přizpůsobit náplň výuky i tempo individuálním požadavkům studujícího a také zohlednit oblast, na kterou se zaměřuje firma, pokud se jedná o firemní kurz němčiny.

Soukromé kurzy zajistíme jak v jazykovém centru v Praze, tak v prostorách vaší firmy. Vyberte si z nabídky individuálních kurzů němčiny takový, který odpovídá vašim časovým možnostem. Jazykovou úroveň jednotlivých studentů zjistíme před započetím kurzu v rozřazovacím testu.

Němčina po telefonu

Potřebujete osvěžit německou konverzaci? Čeká vás přijímací pohovor v němčině? Rozmluvte se v našem telefonickém kurzu německého jazyka. Lekce se zaměřují na vámi preferovaná témata, celou dobu hovoříte s rodilým mluvčím, takže máte zaručenu autenticitu projevu.

Tyto telefonické lekce lze kombinovat se samostudiem němčiny přes internet. Kombinovaná výuka je tak spojením výukových lekcí němčiny na počítači a konverzačních lekcí s rodilým mluvčím. Tímto způsobem ušetříte nejvíce času, protože telefonické lekce si naplánujete podle svým časových možností a lekce zasílané na mail probíráte libovolně.

Němčina online

Jestliže potřebujete, aby se vaši zaměstnanci zdokonalili v němčině, ale vaše firma nesídlí v Praze, zorganizujte firemní kurz němčiny online. V Berlitz virtuální třídě lze absolvovat i skupinové kurzy, takže stačí, když se skupina vašich zaměstnanců připojí v domluvený čas do virtuální třídy, kde již bude čekat lektor, a hodina němčiny může začít.

Výběr jazykového kurzu

Nevíte si rady s výběrem kurzu? Kontaktujte pobočku jazykové školy Berlitz, kde vám ochotně pomůžeme vybrat nejvhodnější kurz.