Začněte v září s kurzy němčiny v jazykové škole Berlitz

on 10 srpen 2015
Vytvořeno: 10 srpen 2015

Tušíte, že brzy budete ve svém zaměstnání potřebovat němčinu? Potřebujete se domluvit německy, protože vás čeká studijní pobyt v německy hovořící zemi? Nejvyšší čas vybrat si kurz němčiny od září.

Soukromé kurzy němčiny

Individuální kurzy němčiny zajišťuje vzdělávací centrum Berlitz ve spolupráci s rodilými mluvčími, kteří po celou dobu výuky hovoří s účastníkem kurzu jen německy. Dostane se vám od nich 100% pozornosti a výuky podle Berlitz Method®.

Soukromé lekce němčiny si plánujete podle svých časových možností. Individuální přístup ke klientům je jednou ze zásad, kterou se řídíme. Individuálním požadavkům přizpůsobujeme i obsah výuky, která se může orientovat na pracovní oblasti nebo na společenskou konverzaci a vypracujeme pro vás individuální výukový plán.

Němčina pro dva

Chcete využívat luxusu individuálního přístupu během výuky, ale zároveň máte pocit, že trávit lekce němčiny jen s lektorem není nic pro vás? Pozvěte si do kurzu svoji kamrádku, přítele nebo kolegu, zaplaťte jedno kurzovné a začněte s němčinou společně.

Kurzy němčiny online

Pokud nechcete čekat až do září, ale máte chuť se pustit do němčiny ihned a pohodlně, vyberte si jeden z kurzů němčiny online.

Jednou z variant je němčina pro samouky online CyberTeachers® Coach. Studujete svým tempem a navíc můžete využívat podporu jazykového lektora, který je v určité dny k dispozici online na chatu.

 Také se můžete přihlásit na individuální online lekce němčiny ve virtuální třídě Berlitz. Zde se přihlásite do virtuální třídy a hodina němčiny bude probíhat jakoby ve třídě, jen bude virtuální.

Jestliže potřebujete při výběru kurzu pomoci a poradit, neváhejte kontaktovat pobočku jazykové školy.