Online kurzy němčiny

on 16 duben 2014
Vytvořeno: 16 duben 2014

Ať už vás k hledání nejvhodnějších kurzů němčiny motivuje cokoliv - škola, práce, vlastní touha po znalosti jazyka, můžete si být jistí, že se způsobem výuky metodou Berlitz budete více než spokojeni.

 

V čem spočívá úspěšnost Metody Berlitz:

  • individuální přístup
  • neustálá konverzace v německém jazyce
  • vtáhneme vás do jazyka - budete mluvit a myslet německy
  • německou gramatiku se budete učit během konverzace

Pro všechny z vás, kterým se nedostává tolik času, abyste mohli navštěvovat klasické výukové hodiny v jazykové škole, máme řešení - online kurzy němčiny.

Při online kurzech němčiny budete potřebovat pouze připojení k internetu a můžete se učit třeba ve vlaku po cestě z práce, na chalupě nebo při odpočinku na zahrádce.

Typy online kurzů němčiny:

Právě nyní vám nabízíme výuku němčiny pomocí online platformy CyberTeachers® Coach:

Při tomto způsobu výuky nezáleží na tom, jestli jste začátečníci nebo pokročilí. Výuku upravujeme každý den tak, aby co nejvíce odpovídala vašim představám a cílům. Díky online platformě budete moci neustále kontrolovat svůj pravopis a používat například slovní optimalizátor nebo slovník. V případě jakýchkoliv dotazů, stačí jediné kliknutí a spojíte se s lektorem, který odpoví na všechny vaše dotazy - písemně nebo slovně. Pomoc lektora můžete využít 24 hodin denně 5 dní v týdnu. Navíc budete moci sledovat aktuální novinky z tisku, reklamní materiály, videonahrávky nebo hrát hry. Na email vám budeme zasílat materiály k výuce jednotlivých lekcí, které vám umožní procvičit gramatiku a pomohou vám vyvarovat se nejčastějších chyb. S kurzy CyberTeachers® Coach můžete začít kdykoliv.