Online kurzy němčiny

online výuka němčiny

Chcete se naučit německy, abyste se domluvili na dovolené? Potřebujete němčinu k jednání s obchodními partnery nebo si jen prostě chcete rozšířit obzory?

Nechce se vám docházet pravidelně do jazykové školy? Nemusíte! S námi se můžete učit německy ze svého domova nebo kanceláře v době, která Vám vyhovuje. Stačí Vám jen internet a můžete začít s kurzy němčiny online.

 

Online kurzy němčiny šité Vám na míru

Ať už je Vaše motivace a cíl jakýkoliv, jazyková škola Berlitz Vám jich pomůže dosáhnout. Přizpůsobíme výuku němčiny Vašim konkrétním požadavkům, abyste dosáhli co nejlepších výsledků v co možná nejkratší době.

Typy online kurzů němčiny

 • Soukromé online kurzy němčiny

  Chcete se učit německy ze svého obývacího pokoje? S jazykovou školou Berlitz můžete! Stačí se jen ve Vámi zvoleném čase přihlásit a spojit se s lektorem přes internet. Celou lekci němčiny si navíc můžete nahrávat, abyste si ji mohli kdykoliv později znovu přehrát a zopakovat si, co jste se naučili.
  Více o soukromých online kurzech němčiny »

 • Online kurzy němčiny pro firmy

  Také Vaši zaměstnanci se mohou učit německý jazyk přes internet. Stejně jako u klasických firemních kurzů němčiny, také u online výuky němčiny jsme připraveni pro Vaše zaměstnance připravit učební program šitý na míru Vašim potřebám. Výhodou online lekcí němčiny je velká úspora času a nákladů. Naši lektoři se časově přizpůsobí harmonogramu Vašich zaměstnanců či manažerů.
  Více o firemních online kurzech němčiny »

 • Skupinové online kurzy němčiny

  Skupinová online výuka němčiny je určena pro skupinku 3-5 studentů, které spojuje stejná motivace a cíl. Stačí se jen přihlásit ve stanovenou dobu do virtuální třídy přes internet.

Programy pro online výuku němčiny

K výuce němčiny online využívají naši studenti námi vyvinutý inovativní software:

 • CyberTeachers® Coach

  Výuka němčiny s využitím našeho online systému, díky kterému se můžete učit německy 24 hodin denně. Výuka němčiny pomocí našeho nejlepšího online programu CyberTeachers® s podporou živého lektora. Stačí jedno kliknutí, a jste ve spojení s živým lektorem.

Kombinovaná výuka němčiny

Jazyková škola Berlitz nabízí také kurzy kombinované výuky:

 • CyberTeachers® & Výuka po telefonu

  Kombinace individuálních telefonických lekcí němčiny s přístupem do systému pro výuku němčiny online - CyberTeachers®.

Máte zájem o online kurzy němčiny?

Kontaktujte nás! Připravíme pro vás individuální cenovou nabídku.